پذیرش کارورز غیرایرانی در موزه صلح تهران

Internship Opportunity

فرصت کارورزی

Interns

در راستای توسعه فعالیت‌های آموزشی بین‌المللی موزه صلح تهران، این موزه از بین علاقمندان غیرایرانی، کارورز می‌پذیرد. کارورزی در این موزه، فرصت همکاری داوطلبانه و نزدیک با جانبازان ایرانی فعال در موزه، به ویژه جانبازان شیمیایی را فراهم می‌کند. کارورزان هم‌چنین می‌توانند در طول مدت فعالیت خود در موزه، با داوطلبان جوان موزه آشنا شده و با آن‌ها در برگزاری برنامه‌های گوناگون همکاری کنند و به این ترتیب هر چه بیش‌تر با فرهنگ و تاریخ ایران آشنا شوند.


هدف از این کارورزی، فراهم کردن فرصت حضور در ایران و یادگیری در مورد فلسفه تاسیس موزه صلح تهران و فعالیت‌های آن است. این برنامه که حداقل شش هفته خواهد بود برای جوانان غیرایرانی بین 18 تا 25 سال پیش‌بینی شده است. درخواست علاقمندان 16 تا 18 ساله یا 25 تا 30 ساله نیز در این روند بررسی خواهد شد.


هر کارورز در زمان حضور خود، وظایف مشخصی را بر عهده خواهد داشت و پروژه‌های مشخصی همکاری خواهد کرد. هر کارورز در زمان حضور خود به طور مستقیم زیر نظر یک سرپرست فعالیت خواهد کرد.


علاقمندان می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیش‌تر به صفحه انگلیسی کارورزی تارنمای موزه مراجعه کنند و بعد از مطالعه شرایط، در صورت تمایل، مدارک لازم را به همراه درخواستِ کارورزی خود برای موزه صلح تهران به آدرس این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید بفرستند.