پذیرش کارورز غیرایرانی در موزه صلح تهران

Internship Opportunity

فرصت کارورزی

Interns

در راستای توسعه فعالیت‌های آموزشی بین‌المللی موزه صلح تهران، این موزه از بین علاقمندان غیرایرانی، کارورز می‌پذیرد. کارورزی در این موزه، فرصت همکاری داوطلبانه و نزدیک با جانبازان ایرانی فعال در موزه، به ویژه جانبازان شیمیایی را فراهم می‌کند. کارورزان هم‌چنین می‌توانند در طول مدت فعالیت خود در موزه، با داوطلبان جوان موزه آشنا شده و با آن‌ها در برگزاری برنامه‌های گوناگون همکاری کنند و به این ترتیب هر چه بیش‌تر با فرهنگ و تاریخ ایران آشنا شوند.


هدف از این کارورزی، فراهم کردن فرصت حضور در ایران و یادگیری در مورد فلسفه تاسیس موزه صلح تهران و فعالیت‌های آن است. این برنامه که حداقل شش هفته خواهد بود برای جوانان غیرایرانی بین 18 تا 25 سال پیش‌بینی شده است. درخواست علاقمندان 16 تا 18 ساله یا 25 تا 30 ساله نیز در این روند بررسی خواهد شد.


هر کارورز در زمان حضور خود، وظایف مشخصی را بر عهده خواهد داشت و پروژه‌های مشخصی همکاری خواهد کرد. هر کارورز در زمان حضور خود به طور مستقیم زیر نظر یک سرپرست فعالیت خواهد کرد.


علاقمندان می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیش‌تر به صفحه انگلیسی کارورزی تارنمای موزه مراجعه کنند و بعد از مطالعه شرایط، در صورت تمایل، مدارک لازم را به همراه درخواستِ کارورزی خود برای موزه صلح تهران به آدرس این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید بفرستند.

نیکی‌های کوچک

نیکی‌های کوچک

 

نیکی‌های کوچک پروژه نوپایی است به منظور ترویج فرهنگ صلح و دوستی در جامعه. در این پروژه افراد داوطلب با شرکت در انجام کارهای فردی و یا گروهی کوچک باعث خوشحالی یا کمک به دوستان، همکاران یا افراد غریبه می‌شوند.

 

 چند مثال از نوع کارهای مورد نظر عبارتند از: عیادت بیماران و سالمندان در بیمارستان‌ها و خانه‌های سالمندان؛ تهیه و پخش لباس و غذا بین افراد بی‌خانمان؛ لبخند زدن هنگام مواجهه با دیگران؛ آموزش رایگان مهارت‌های خود به دیگران؛ تمیز کردن معابر عمومی و پارک‌ها؛ پخش بستنی رایگان در بین کودکان...

این ایده، پروژه نوپایی است که نیاز به همکاری علاقه‌مندان بیشتری دارد تا بتواند گامی ولو کوچک در راه پیشبرد صلح و صفا در جامعه بردارد. در صورت علاقه به همکاری با این پروژه لطفاً با ما تماس بگیرید:  66731076         09128237584

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید      http://nk.tpm.ir

 

images

پروژه یاد یاران

پروژه یاد یاران

Lest we forget!

 

(عیادت و دلجویی از جانبازان بستری و در صورت نیاز پیگیری امور درمانی آنان و تلاش برای حل مشکل خانوادگی و یا اجتماعی آنان)

 

   عیادت از جانبازان شیمیایی بستری در بیمارستان ها و منزل

   عیادت از جانبازان دارای مشکلات خاص خانوادگی یا اجتماعی

lest we forget 111

پروژه تورهای صلح

پروژه تورهای صلح

Peace Tours

 

( برگزاری تورهای مناطق جنگی، زیارتی، طبیعت گردی و یا مناطق نبرد در کشورهای دیگر با پیام صلح و دوستی با همنوعان، دوستی با طبیعت، دوستی با خویشتن)

 

   شناسایی مقاصد متناسب با اهداف برنامه

   تهیه محتوا و راهنمای متناسب با هر مقصد

   برنامه ریزی و اجرای تورهای گردشگری جنگ در داخل و خارج با رویکرد آموزش فرهنگ صلح

 

peace-turs

پروژه کارگاههای هنر برای صلح

پروژه کارگاههای هنر برای صلح

Art for Peace project

 

(خلق آثار هنری با پیام صلح و دوستی و مفاهیم انسانی ضد خشونت و تجاوزگری)

 

    برگزاری گارگاههای آموزشی برای مربیان TOT

   گردآوری و ساماندهی محتوای آموزشی

   تهیه مواد و وسایل مورد نیاز کارگاهها

   برنامه ریزی و اجرای کارگاههای هنری

 

art-for-peace1