فهرست مطالب

اشتراک دریافت اخبار و گردهمایی ها

کاربر گرامی جهت دریافت برنامه ها و رویدادهای موزه صلح تهران میتوانید با ثبت ایمیل خود در این سامانه عضو شوید.

نمایشگاه نقاشی «صلح یعنی...» برگزار شد

رای دهی:  / 0
ضعیفعالی 


نمایشگاهی از نقاشی‎های کودکان با عنوان «صلح یعنی...» که کاری مشترک از کارگاه آموزش حدیث و موزه صلح تهران بود، در روزهای 24 تا 26 بهمن 1394 در نگارخانه شماره 4 فرهنگسرای اندیشه برگزار شد.

 

در این نمایشگاه 32 کودک 6 تا 9 ساله، تعریف خود از صلح را با نقاشی‌هایشان به تصویر کشیدند که با استقبال بازدیدکنندگان از جمله دکتر ویل پارکس، نماینده صندوق کودکان سازمان ملل متحد (یونیسف) و همچنین خانم دکتر شیزوکا سویا و همراهان از سازمان مردم‌نهاد ژاپنی MOCT، نمایندگان موزه صلح تهران و عموم علاقمندان قرار گرفت. در کنار این نقاشی‌ها تعدادی هم از آثار سفالگری کودکان پیش‌دبستانی به نمایش گذاشته شده بود.

 

mahd-hadis-4

 

سی و یکمین نمایشگاه نقاشی مرکز آموزش حدیث، کاری مشترک از این مرکز و موزه صلح تهران بود که با هدف ترویج فرهنگ صلح و دوستی برگزار شد.


این نمایشگاه هفتمین همکاری مشترک مرکز آموزش حدیث و موزه صلح تهران است. پیش از این نقاشی‌های هیدا بهمنی، کیمیا سادات هاشمی و یاس رستم‌پور – که همگی از شاگردان مهدکودک و مرکز پیش دبستانی حدیث بوده اند- برگزیده‌های مسابقه بین‌المللی نقاشی صلح کودکان موزه صلح هیروشیما شده و موفق به دریافت یادبود و لوح افتخار از طرف شهردار و موزه صلح هیروشیما و هدایایی از طرف موزه صلح تهران شده‌اند.

Mahd-hadis-1

 

mahd-hadis-3

 

Mah-hadis-2

 

ورود کاربران

broshor2

broshor1

broshor4

broshor3